Zestawienie publikacji medialnych - II POLSKI DZIEŃ SPIROMETRII 2013 PDF Drukuj Email

Przed, w trakcie i po poprzednim Dniu Spirometrii w 2013 roku ukazało się ponad 210 publikacji w mediach.

Uczestnicy III SDS 2014 mogą się spodziewać podobnego zainteresowania mediów tematem badań spirometrycznych, rozpoznawania i leczenia POCHP i ASTMY.

Dajmy szansę, aby o Nas dobrze mówiono, teraz nadarza się odpowiednia do tego okazja..

Niech dobry przekaz o lekarzach i pielęgniarkach wolontariuszach będzie obecny w mediach również teraz - we wrześniu 2014 roku.

Zachęcamy do uczestnictwa.

 

Prasa Polska Głos Wielkopolski Nie trać oddechu  27 czerwca odbędą się bezpłatne badania spirometryczne
Polska Dziennik Łódzki Na zdrowie Magazyn Rodzinny Dzień Spirometru - zbadaj swoje płuca  Porady dotyczące zdrowia
Fakt Trójmiasto Zbadaj płuca za darmo!  Już 27 czerwca światowy dzień spirometrii
Fakt Poznań Za darmo zbadaj swoje płuca Szkodliwość palenia papierosów
Fakt Kraków Bezpłatne badania płuc  Bezpłatne badania płuc 
Głos Szczeciński Sprawdź stan swoich płuc  W sześciu placówkach medycznych w województwie możesz zrobić bezpłatne badania
Nowiny Sprawdź kondycję płuc. Za darmo i bez skierowania  Spirometria trwa kilka minut, pozwala wykryć m.in. astmę
Echo Dnia Kieleckie Zbadaj płuca, zrób bezpłatną spirometrię  Bezpłatne badania płuc w ramach Polskiego Dnia Spirometrii
Gazeta Lubuska Żary Żagań Nowa Sól Zbadaj swoje płuca w poradniach szpitala  Szpital wojskowy zaprasza w czwartek oraz w piątek na bezpłatne badania spirometryczne
Gazeta Współczesna Zadbaj o płuca Akcja w czwartek  
Super Nowości Zrób za darmo spirometrię  Zapowiedź badań spirometrycznych
Dziennik Polski Kronika Małopolska Bezpłatnie i fachowo zbadają twój układ oddechowy  Bezpłatnie i fachowo zbadają twój układ oddechowy 
Polska Gazeta Krakowska Tarnowska Za darmo zbadaj ą nam płuca i układ oddechowy  Za zachorowania na POChP najczęściej odpowiada wieloletnie palenie papierosów
Echo Dnia Świętokrzyskie Zbadaj płuca, zrób bezpłatną spirometrię  Bezpłatne badania płuc w ramach Polskiego Dnia Spirometrii
Super Express Przebadaj się bezpłatnie  Zapowiedź badań spirometrycznych
Gazeta Współczesna Przegląd Regionalny Bezpłatne badanie płuc  Polski Dzień Spirometrii
Teraz Koszalin Sprawdź swoje płuca Dzisiaj obchodzony jest II Polski Dzień Spirometrii
Głos Koszaliński Palisz? Zbadaj się!  Bezpłatna spirometria w Koszalinie i Szczecinku
Gazeta Wyborcza Białystok Sprawdź bezpłatnie stan swoich płuc! Zrób to dzisiaj  Wiedza Polaków na temat chorób układu oddechowego jest ciągle niewystarczająca
     
     
TV TVN Dzień dobry TVN Choroby oddechowe w Polsce.
TVP Warszawa Alchemia Zdrowia i Urody Polski dzień spirometrii.
TVP Kielce Informacje Bezpłatne badania płuc.
TVP Łódź ŁWD  Bezpłatne badania spirometryczne w Łodzi.
TVP1 Wiadomości Drugi polski Dzień Spirometrii.
Polsat News Nowy dzień Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
TVP1 Teleexpress Akcja "Oddech to życie".
TVP Warszawa Kurier Warszawy i Mazowsza Światowy dzień spirometrii.
TVPinfo Info Serwis Zbadaj układ oddechowy.
Polsat News Nowy dzień Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
Polsat News Nowy dzień  Badania spirometryczne w celu wykrycia POCHP i astmy.
Polsat News Informacje  Badania spirometryczne w celu wykrycia POCHP i astmy.
TVP Rzeszów Aktualności Światowy dzień spirometrii.
TVP Opole Kurier Opolski Światowy dzień spirometrii.
TVP Rzeszów Aktualności Światowy dzień spirometrii.
TVP1 Kawa czy herbata Badanie spirometryczne dla palaczy.
TVP Bydgoszcz Zbliżenia Światowy Dzień Spirometrii.
TVP Kraków Kronika Polski Dzień Spirometrii.
TVP Warszawa Kurier Warszawy i Mazowsza Światowy Dzień Spirometrii.
TVP Poznań Teleskop Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
Polsat News Encyklopedia Zdrowia Rozmowa na temat Astmy i POCHP.
Polsat News Nowy dzień Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
     
Internet mp.pl II Polski Dzień Spirometrii Zarząd Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę Alergie i POChP podjął uchwałę o organizacji II Polskiego Dnia Spirometrii (II PDS) w dniu 27 czerwca 2013 r., w rocznicę II Światowego Dnia Spirometrii.
tech.money.pl Doktorze, wykonaj u pacjenta spirometrię; jest okazja Zarząd Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POChP zachęca lekarzy - członków Polskiego Towarzystwa Alergologicznego do aktywnego włączenia się w obchody II Polskiego Dnia Spirometrii DS poprzez wykonywanie badań spirometrycznych w ośrodkach, w których pracują.
rynekzdrowia.pl Doktorze, wykonaj u pacjenta spirometrię; jest okazja Choroby płuc Zarząd Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POChP zachęca lekarzy - członków Polskiego Towarzystwa Alergologicznego do aktywnego włączenia się w obchody II Polskiego Dnia Spirometrii DS poprzez wykonywanie badań spirometrycznych w ośrodkach, w których pracują.
roik.pl Doktorze, wykonaj u pacjenta spirometrię; jest okazja! Zarząd Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POChP zachęca lekarzy - członków Polskiego Towarzystwa Alergologicznego do aktywnego włączenia się w obchody II Polskiego Dnia Spirometrii DS poprzez wykonywanie badań spirometrycznych w ośrodkach, w których pracują.
medonet.pl Bezpłatne badania spirometryczne w całej Polsce Badania spirometryczne pomocne w diagnostyce groźnych schorzeń oddechowych, takich jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i astma, można będzie bezpłatnie wykonać w czwartek w całej Polsce - poinformowano w środę na konferencji prasowej w Warszawie.
szczurowa.pl Bezpłatne badania spirometryczne SP ZOZ w Szczurowej włączył się do ogólnopolskich bezpłatnych badań spirometrycznych, zorganizowanych w ramach II Polskiego Dnia Spirometrii.
termedia.pl Konferencja z okazji Dnia Spirometrii O obecnej sytuacji epidemiologicznej, wyzwaniach w diagnostyce chorób płuc, szansach, jakie daje nowoczesne leczenie będą mówić zaproszeni eksperci.
pap.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w Warszawie.
e-vive.pl Spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w Warszawie.
fakt.pl Zbadaj sobie płuca. Za darmo! Badanie spirometryczne pozwala ocenić czy nasze płuca pracują prawidłowo.
fakt.pl Zbadaj sobie płuca. Za darmo! Pozwala wykryć niebezpieczne schorzenie: przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.
zabrze.com.pl Zaproszenie na bezpłatne badania spirometryczne Badania spirometryczne wykonuje się w diagnostyce schorzeń oddechowych, takich jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i astma.
um.zabrze.pl Zaproszenie na bezpłatne badania spirometryczne Badania spirometryczne wykonuje się w diagnostyce schorzeń oddechowych, takich jak przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i astma.
rynekzdrowia.pl Badania spirometryczne - warto skorzystać Choroby płuc Organizatorami tej akcji są: Europejska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Obturacyjne Choroby Płuc (EFA) i Polska Federacja Chorych na Astmę Alergie i POChP przy współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym.
brwinow.com Zaproszenie do Lecznicy Alfa w Brwinowie na bezpłatną spirometrię 27.06.2013 Akcję organizują Europejska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Obturacyjne Choroby Płuc i Polska Federacja Chorych na Astmę, Alergie i POChP przy współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym.
tech.money.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
stefczyk.info Spirometria może ocalić życie tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
money.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
wiadomosci.gazeta.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
wyborcza.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
wiadomosci.onet.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
rynekzdrowia.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Choroby płuc Badanie spirometryczne, które pozwala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek (21 czerwca) na konferencji prasowej w Warszawie.
zabrze.naszemiasto.pl Darmowe badania w Zabrzu. Zbadajcie swój oddech w Hipokratesie Co dziesiąty dorosły Polak cierpi na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP.
gazetapowiatowa.pl Legionowo - Jest niezbędne w diagnostyce POCHP i pomaga określić stopień kliniczny astmy oskrzelowej - dodaje Dąbrowiecki.
elk24.pl Bezpłatne badania spirometryczne w Ełku Organizatorami akcji są EFA (Europejska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Obturacyjne Choroby Płuc) i Polska Federacja Chorych na Astmę Alergie i POChP przy współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym, a patronat nad nią objęła Pani Agnieszka Pachciarz, Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.
radio5.com.pl Ełk: Bezpłatne badania spirometryczne Podczas poprzednich akcji przebadało się łącznie 10 tys. osób z czego u 20 procent stwierdzono astmę lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.
zdrowie.dziennik.pl Spirometria - niezbędna w diagnozie chorób płuc Spirometria - niezbędna w diagnozie chorób płuc 2 miliony Polaków cierpi na Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc, z tego połowa o tym nie wie.
money.pl Spirometria - niezbędna w diagnozie chorób płuc Spirometria - niezbędna w diagnozie chorób płuc 2 miliony Polaków cierpi na Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc, z tego połowa o tym nie wie.
termedia.pl Eksperci: Potrzebna jest większa dostępność do badania spirometrycznego W Polsce na POChP (przewlekłą obturacyjną chorobę płuc) choruje dwa mln Polaków, z czego milion nie zostało zdiagnozowanych.
medonet.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
naukawpolsce.pap.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
roik.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce. Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
tvp.pl Spirometria jest ważna EFA (Europejska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Obturacyjne Choroby Płuc) i Polska Federacja Chorych na Astmę Alergie i POChP przy współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym organizuje II Polski Dzień Spirometrii, który odbędzie się 27 czerwca 2013 r.
informacje-naukowe.re.pl Spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
fakt.pl Zbadaj swoje płuca całkowicie za darmo! Można w ten sposób wykryć przewlekłą obturacyjną chorobę płuc i astmę oskrzelową, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne - wyjaśnia dr Piotr Dąbrowiecki (41 l.
mmszczecin.pl Bezpłatne badania w Szczecinie. Sprawdź stan swoich płuc Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zainicjowała Polski Dzień Spirometrii.
rynekzdrowia.pl Polski Dzień Spirometrii - zbadajmy płuca! W czerwcu 2012 r. udało się przebadać ponad 10 tys. osób, z czego u niemal 2 tys. rozpoznano wstępnie objawy astmy lub POChP - mówi dr Piotr Dąbrowiecki, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii z Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
e-sochaczew.pl ZAPRASZAMY NA BADANIA SPIROMETRYCZNE Akcja prowadzona jest pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Astmę, Alergię i POCHP.
mp.pl Eksperci: spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
forumfarmaceutyczne.pl Spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
laboratoria.net Spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
newsfix.pl Spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
powiat-legionowski.pl Bezpłatne badania spirometryczne Jest niezbędne w diagnostyce POCHP i pomaga określić stopień kliniczny astmy oskrzelowej - dodaje Dąbrowiecki.
legio24.pl Bezpłatne badania spirometryczne w Legionowie Jest niezbędne w diagnostyce POCHP i pomaga określić stopień kliniczny astmy oskrzelowej - dodaje Dąbrowiecki.
miejscowa.pl Bezpłatne badania spirometryczne w Legionowie Jest niezbędne w diagnostyce POCHP i pomaga określić stopień kliniczny astmy oskrzelowej - dodaje Dąbrowiecki.
narew.info Polski Dzień Spirometrii Spirometria służy m.in. do rozpoznania częstych chorób układu oddechowego: astmy i POChP. dzisiaj, 14:29, Autor: K.S.
dziennikzachodni.pl Bezpłatne badania płuc 27 czerwca 2013 [BEZPŁATNA SPIROMETRIA] ZOBACZ LISTE PUNKTÓW, W KTÓRYCH MOŻNA PRZEPROWADZIĆ BEZPŁATNE BADANIA SPIROMETRYCZNE Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że na POChP cierpi ponad 64 mln ludzi.
tvp.pl Zbadaj się bezpłatnie! Jest niezbędna do zdiagnozowania poważnej, skracającej życie choroby układu oddechowego: przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP.
ipo.pl Polski Dzień Spirometrii - by rozpoznać chorobę i świadomie ją leczyć! Piotrem Dąbrowieckim, specjalistą chorób wewnętrznych i alergologii, przedstawicielem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
egorzowska.pl eGorzowska.pl - e-gazeta Gorzowskiej Agencji Dziennikarskiej Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zainicjowała Polski Dzień Spirometrii.
echodnia.eu Zbadaj płuca, zrób bezpłatną spirometrię Mieszkańcy Świętokrzyskiego będą mogli w najbliższy czwartek 27 czerwca skorzystać z bezpłatnych badań płuc w ramach Polskiego Dnia Spirometrii.
rzeszow.gazeta.pl Palisz? Zrób bezpłatną spirometrię. Uprzedzisz chorobę W czwartek w ponad 100 placówkach w całej Polsce będzie można wykonać badania spirometryczne.
powiatzaganski.pl Wykonaj bezpłatną spirometrię Badanie spirometryczne jest prostym i bezbolesnym sposobem rozpoznania Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POCHP) we wczesnym stadium.
nursing.com.pl Nie trać oddechu - zrób badanie Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zainicjowała Polski Dzień Spirometrii.
malopolskaonline.pl Liczy się każdy oddech Tymczasem zlekceważenie objawów może grozić rozwojem: przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz astmy.
dziennikpolski24.pl Bezpłatnie i fachowo zbadają twój układ oddechowy Aż połowa z dwóch milionów Polaków chorych na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) nie zdaje sobie z tego sprawy.
elk.wm.pl Liczy się każdy oddech Spirometria poprzez ocenę pojemności płuc i przepływu powietrza przez drogi oddechowe pomaga potwierdzić lub wykluczyć rozpoznanie przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP.
tarnow.naszemiasto.pl Tarnów: za darmo zbadają nam płuca i układ oddechowy Aż połowa z dwóch milionów Polaków chorych na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest chora.
wiadomosci.onet.pl Jutro bezpłatne badania płuc w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
biznes.onet.pl Jutro bezpłatne badania płuc w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
money.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
wiadomosci.gazeta.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
ddv.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
polskatimes.pl Już w czwartek bezpłatne badania płuc w całej Polsce. Nie czekaj, sprawdź gdzie możesz się przebadać Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
kobieta.onet.pl Jutro bezpłatne badania płuc w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
wyborcza.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
krakow.gazeta.pl Kaszel, duszność? Przyjdź na bezpłatne badania płuc Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
rynekzdrowia.pl 27 czerwca bezpłatne badania płuc w całej Polsce Choroby płuc Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
radiopik.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
radiojura.com.pl Ogólnopolskie bezpłatne badania spirometryczne w Częstochowie Płuca będzie można przebadać w czwartek (27.06.) na terenie dwóch częstochowskich przychodni lekarskich.
radio.rzeszow.pl W czwartek w Rzeszowie bezpłatnie wykonasz spirometrię Sześć przychodni z naszego regionu włączyło się w obchody II Polskiego Dnia Spirometrii.
gk24.pl W Koszalinie i Szczecinku zapraszają w czwartek na badania W czwartek (27 bm.) w całym kraju organizowany jest - po raz drugi już - Polski Dzień Spirometrii.
nowodworska.pl Spirometria dla każdego W czwartek i piątek w parku miejskim im. J. Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim przeprowadzane będą bezpłatne badania spirometryczne.
polskalokalna.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
zdrowie.abc.com.pl Bezpłatne badania płuc dziś w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
tvn24.pl Zbadaj płuca. Dziś za darmo Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
rmf24.pl Zbadaj sobie płuca! Za darmo W 180 placówkach w całej Polsce można dziś za darmo wykonać badania spirometryczne, które pozwalają ocenić czynność płuc.
bialystok.gazeta.pl Sprawdź bezpłatnie stan swoich płuc! Zrób to w czwartek Wiedza Polaków na temat chorób układu oddechowego jest ciągle niewystarczająca. 
wiadomosci.bstok.pl Kraj: Polski Dzień Spirometrii Badanie spirometryczne pozwala zdiagnozować choroby układu oddechowego - Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc i niektóre przypadki astmy oskrzelowej. 
radio.bialystok.pl Polski Dzień Spirometrii Wystarczy nabrać powietrza i dmuchnąć w ustnik odpowiedniego aparatu, aby zbadać pojemność płuc.
opole.gazeta.pl Zbadaj sobie pojemność płuc - za darmo! Federacja Chorych na Astmę, Alergię i POChP przy współpracy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym.
legionowo.pl Bezpłatne badania spirometryczne w Legionowie Jest niezbędne w diagnostyce POCHP i pomaga określić stopień kliniczny astmy oskrzelowej - dodaje Dąbrowiecki.
nto.pl Sprawdź, czy masz zdrowe płuca Sprawdź, czy masz zdrowe płuca  Bezpłatne badania spiro metryczne będzie można wykonać - w zależności od placówki - 27 lub 28 czerwca
moje.radio.lublin.pl Zbadaj swoje płuca Na astmę cierpi w Polsce około 4 milionów osób, około 2 milionów na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.
lublin.eu Zbadaj swoje płuca Na astmę cierpi w Polsce około 4 milionów osób, około 2 milionów na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.
medexpress.pl Dzień Spirometrii to szansa na uratowanie chorych przed śmiercią Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zainicjowała Polski Dzień Spirometrii.
bialystokonline.pl Polski Dzień Spirometrii. Skorzystaj z bezpłatnych badań Polski Dzień Spirometrii zapoczątkowała Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
wykopcene.pl Bezpłatne badania spirometryczne w całej Polsce -27 czerwca 2013 Spirometria to nieinwazyjne badanie, które poprzez ocenę pojemności i przepływu powietrza przez płuca pozwala postawić lub potwierdzić rozpoznanie Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP.
egorzowska.pl Sprawdź bezpłatnie stan swoich płuc! Także w Gorzowie! 27 czerwca przypada II Polski Dzień Spirometrii. 
nasztomaszow.pl Zaproszenie na bezpłatną spirometrię 27 czerwca 2013 r. obchodzimy po raz drugi Polski Dzień Spirometrii.
extrapolska.pl Ocal życie - dmuchnij w spirometr Badanie spirometryczne pozawala ocenić czynność płuc; zdaniem lekarzy może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP). Rozwija się ona długo (20-30 lat), prowadzi do śmierci, skracając życie o 10-15 lat.
tvp.info Bezpłatne badania płuc w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
forumfarmaceutyczne.pl Bezpłatne badania płuc w całej Polsce Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
fitness.wp.pl Darmowe badania płuc Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
temat.net Bezpłatne badania spirometryczne - dziś Dziś (czwartek, 27 czerwca) w całym kraju obchodzony jest II Polski Dzień Spirometrii. 
legnica.fm Zbadaj płuca za darmo Dziś Polski Dzień Spirometrii - w wielu miejscach w całym kraju można dziś z tej okazji wykonać darmowe badania spirometryczne,które pozwalają ocenić czynność płuc.
radiowarszawa.com.pl W całym kraju obchodzimy Polski Dzień Spirometrii Odpowiednio wcześnie wykryte zmiany w płucach decydują o sukcesie terapii i jakości dalszego życia każdego pacjenta - informują specjaliści.
roik.pl Bezpłatne badania płuc w czwartek w całej Polsce. Darmowe badania spirometryczne, pozwalające ocenić czynność płuc, będą prowadzone w czwartek w 180 placówkach w całej Polsce.
tvp.pl Bezpłatne badania spirometryczne Przybywa chorych na astmę.
choroby.senior.pl Polski Dzień Spirometrii - by rozpoznać chorobę i świadomie ją leczyć Rozmowa z dr. n. med. Piotrem Dąbrowieckim, specjalistą chorób wewnętrznych i alergologii, przedstawicielem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.
tvp.pl Polski Dzień Spirometrii To dobra okazja na zrobienie bezpłatnych badań płuc, szczególnie ważnych w przypadku osób po czterdziestce, które palą lub paliły i są narażone na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.
radio.rzeszow.pl Mieszkańcy Nowej Dęby sprawdzili stan swoich płuc (POSŁUCHAJ) W ramach Ogólnopolskiego Dnia Spirometrii mieszkańcy gminy Nowa Dęba sprawdzali pojemność i wydolność swoich płuc. 
zdrowie.dziennik.pl Proste badanie płuc wykaże groźne choroby Wystarczy nabrać powietrza i dmuchnąć w ustnik odpowiedniego aparatu, aby zbadać pojemność płuc.
warszawa.radioplus.pl Zrób za darmo spirometrię Z okazji II Polskiego Dnia Spirometrii, 27 czerwca w ponad 180 placówkach na terenie całego kraju przeprowadzane są bezpłatne badania spirometryczne. 
radioplus.pl Zrób za darmo spirometrię Z okazji II Polskiego Dnia Spirometrii, 27 czerwca w ponad 180 placówkach na terenie całego kraju przeprowadzane są bezpłatne badania spirometryczne. 
forumfarmaceutyczne.pl Program lekowy dla chorych na ciężką astmę alergiczną dostępny dla pacjentów w 38 ośrodkach w Polsce Dzisiaj ponad 300 mln osób na świecie choruje na astmę, a według szacunków w ciągu najbliższych 20 lat liczba chorych zwiększy się o dalsze 100 mln osób.
doz.pl Proste badanie diagnozujące choroby układu oddechowego Sprometria - jedno proste badanie, które pozwala zdiagnozować choroby układu oddechowego - Przewlekłą Obturacyjną Chorobę Płuc i niektóre przypadki astmy oskrzelowej.
zdrowie.senior.pl Dzień Spirometrii - sprawdź stan swoich płuc Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zainicjowała Polski Dzień Spirometrii.
reporter.pl Polski Dzień Spirometrii 2013 - bezpłatne badania spirometryczne 27 czerwca (czwartek) obchodzony jest Polski Dzień Spirometrii. 
pfm.pl Uwaga! Dzisiaj bezpłatne badania płuc Badania organizuje Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę i POChP, we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia i Polskim Towarzystwem Alergologicznym, z okazji obchodzonego 27 czerwca Polskiego Dnia Spirometrii.
elk24.pl Duże zainteresowanie spirometrią Jak się okazuje około 8 procent Polaków choruje na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. -Najczęstszymi objawami tych chorób są kaszel i duszność, mówi Jan Fabczak, specjalista chorób płuc ze Szpitala Miejskiego "Pro-Medica" w Ełku.
tvp.pl Mogli za darmo zbadać płuca i wykluczyć POChP Mogli za darmo zbadać płuca i wykluczyć POChP.
mmkoszalin.eu Koszalin: Sprawdź swoje płuca Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę Alergię i Przewlekłe Obturacyjne Choroby Płuc 27 czerwca obchodzony jest II Polski Dzień Spirometrii.
ro.com.pl Światowy Dzień Spirometrii Spirometria jest niezbędna do zdiagnozowania poważnej, skracającej życie choroby układu oddechowego: przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP.
radiolodz.pl :: Radio Łódź Statystyki są przerażające. - mówi prezes Polskiej Fundacji Stowarzyszeń na Astmę, Alergię i POCHP, Piotr Dąbrowiecki.
gospodarkaslaska.pl Spirometria może ocalić życie setek tysięcy ludzi w Polsce Badanie spirometryczne, które pozawala ocenić czynność płuc, może ocalić życie setek tysięcy osób cierpiących na poważną chorobę układu oddechowego, jaką jest przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) - mówili lekarze w piątek na konferencji prasowej w Warszawie.
choroby.senior.pl Spirometria - ważne badanie Podstawowym badaniem w diagnostyce POChP jest spirometria. 
e-sochaczew.pl Dzień Spirometrii w sochaczewskim szpitalu Akcja prowadzona była pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Astmę, Alergię i POCHP.
     
     
Radio PR Olsztyn Wiadomośći Badanie spirometryczne może ocalić życie tysięcy osób.
PR Olsztyn Wiadomości 2 mln Polaków cierpi na POChP.
Radio RDC Wieczór RDC Rozmowa na temat spirometri.
PR PIK Bydgoszcz Wiadomości  2 mln Polaków cierpi na POChP.
PR Katowice Wiadomości Spirometria podstawowym badaniem wykrywającym POChP.
Radio TOK FM Wiadomości Badanie spirometryczne może ocalić życie tysięcy osób.
PR Rzeszów Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
PR Rzeszów Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
Radio Eska Bydgoszcz Wiadomości lokalne Darmowe badania spirometryczne w Bydgoszczy.
Radio Eska Rzeszów Wiadomości Polski Dzień Spirometrii.
Radio Eska Bydgoszcz Wiadomości lokalne Darmowe badania spirometryczne w Bydgoszczy.
Radio TOK FM Wiadomości  Darmowe badania spirometryczne.
PR Rzeszów Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
Radio RDC Wiadomości Polski Dzień Spirometrii.
PR1 Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Rzeszów Wiadomości lokalne Badania spirometryczne w celu wykrycia astmy.
Radio RDC Wiadomości Polski Dzień Spirometrii.
PR Łódź Wiadomości Polski Dzień Spirometrii.
PR Olsztyn Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
PR Lublin Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia POCHP i astmy.
PR Białystok Informacje  Badania spirometryczne w celu wykrycia POCHP i astmy.
Radio Złote Przeboje Opole Wiadomości Światowy dzień spirometrii.
Radio Warszawa Wiadomości Bezpłatne badania płuc.
PR Łódź Wiadomości Polski Dzień Spirometrii.
PR Kraków Wiadomości Bezpłatne badania płuc.
PR Merkury Poznań Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia astmy i POChP.
PR Białystok Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
PR4 Wiadomości Światowy Dzień Spirometrii.
Radio RAM Wrocław Wiadomości  Dzień Spirometrii. 
Radio Eska Rzeszów Wiadomości lokalne Polski Dzień Spirometrii.
Radio Roxy FM Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Warszawa Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Rzeszów Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Poznań Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Opole Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Lublin Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Gdańsk Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Kraków Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
Radio Złote Przeboje Szczecin Wiadomości Darmowe badania spirometryczne.
PR Katowice Wiadomości Światowy dzień spirometrii.
Radio RMF FM Wiadomości  Dzień Spirometrii. 
PR Rzeszów Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
PR Katowice Wiadomości Światowy dzień spirometrii.
PR Olsztyn Wiadomości Badania spirometryczne w celu wykrycia Pochp.
PR Kielce Wiadomości Bezpłatne badania płuc.
PR Kielce Wiadomości Bezpłatne badania płuc.
PR Kielce Wiadomości Bezpłatne badania płuc.

 

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama