Dla lekarza

Reklama
Reklama

Polecamy publikacje

Reklama
Reklama

Kontakt

Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę i Choroby Alergiczne i Przewlekłe Obturacyjne Choroby Płuc

Biuro:
ul. K. Promyka 5 lok. 162
01-604 Warszawa

mail: astma.federacja@gmail.com 

Konto: Kredyt Bank SA
44150010121210101466220000

Aktualności Wydarzenia
Wydarzenia PDF Drukuj Email

W stronę partnerskiego modelu leczenia, FORUM Lekarz-Pacjent, 11 maja 2011r., Centrum Zielna

W dniu 11 maja 2011 r.,  w Centrum Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie odbyło interesujące spotkanie - FORUM Lekarz-Pacjent, W stronę partnerskiego modelu leczenia. 
Celem spotkania było zdefiniowanie podstawowych zasad obowiązujących w relacji lekarz-pacjent, którymi kierować się mają obie strony, tak aby leczenie było skuteczniejsze, trwalsze i niosło mniejsze ryzyko powikłań. 

Forum było wymianą doświadczeń i wiedzy na temat najnowocześniejszych metod profilaktyki, leczenia i monitorowania astmy, alergii i POChP, z uwzględnieniem perspektywy lekarza i pacjenta. Zaprezentowano przypadki osiągnięcia w praktyce efektu synergii przy zastosowaniu partnerskiego modelu podejścia do zarządzania chorobą.

Do wystąpień zaprosiliśmy wybitnych alergologów, pulmunologów, specjalistów rehabilitacji oddechowej i psychologów pracujących z osobami przewlekle chorymi. Przez cały dzień oferowaliśmy pacjentom bezpłatnye testy spirometryczne i alergologiczne. Łącznie wykonaliśmy 128 badań spirometrycznych i 48 testów alergicznych. 

Spotkanie zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości firm:    

Złoty sponsor

                       

            

     

 

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama