Dla lekarza

Reklama
Reklama

Polecamy publikacje

Reklama
Reklama

Kontakt

Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę i Choroby Alergiczne i Przewlekłe Obturacyjne Choroby Płuc

Biuro:
ul. K. Promyka 5 lok. 162
01-604 Warszawa

mail: astma.federacja@gmail.com 

Konto: Kredyt Bank SA
44150010121210101466220000

Aktualności Współpraca z Medycyną Praktyczną
Współpraca z Medycyną Praktyczną PDF Drukuj Email
Informujemy członków Federacji i wszystkich chorych na astmę, alergie i POCHP, że Federacja podjęła współprace z Medycyną Praktyczną. Federacja jest patronem stron poświęconych astmie astmie oskrzelowej.

logo mpMedycyna Praktyczna to wiodący krajowy wydawca literatury fachowej oraz największe polskie centrum informacji medycznej dla lekarzy. Od kilku lat rozbudowują portal mp.pl o informacje przeznaczone dla pacjentów.

Bardzo istotną część portalu internetowego Medycyny Praktycznej stanowią Poczet Lekarzy oraz Placówki Medyczne. Najważniejszym elementem Pocztu są indywidualne wizytówki lekarzy, które są miejscem do zamieszczenia wyrazów podziękowania i uznania ze strony pacjentów oraz referencji od kolegów lekarzy. Aktualnie w portalu swoje wizytówki ma już ponad 55000 lekarzy z całego kraju. W serwisie Placówki Medyczne prezentuje niemal wszystkie szpitale, przychodnie oraz gabinety lekarskie, wraz z informacjami dotyczącymi wykonywanych zabiegów, leczonych chorób oraz lekarzy przyjmujących w placówce. Obecnie bez trudu znajdziecie Państwo informacje o lekarzach specjalistach alergologii i pneumonologii blisko miejsca zamieszkania.

Współpraca z Medycyną Praktyczną to dalszy etap konsolidacji środowisk chorych i lekarzy dla dobra obu tych grup.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama