Dla kogo spirometr?

Zgodnie z zapowiedzią placówki biorące udział w II Polskim Dniu Spirometrii wezmą udział w losowaniu nagrody głównej - Spirometru Alpha Touch Vitalograph.

Losowanie nagrody obdędzie się na antenie telewzji Polsat - kanał Polsat News

29 czerwca 2013 r. (sobota), godzina 14.10

Fundatorem nagrody jest firma Horn Wellness Group, która od przeszło 20 lat zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego, jak również wspiera i bierze udział w rozwoju świadomości prozdrowotnej naszego społeczeństwa.
 

Przybrana strategia etycznej odpowiedzialności biznesu pozwala firmie wprowadzać na rynek urządzenia , które idealnie zaspokajają potrzeby specjalistów z profesjonalnego rynku medycznego, jak również wymagających pacjentów.


 

Szczególną specjalizacją firmy jest  sprzęt  medyczny do diagnostyki i leczenia chorób płuc (astma oskrzelowa i alergiczna, przewlekła obturacyjna choroba płuc, mukowiscydoza, rozedma płuc, ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie zatok) - w tym zakresie współpracuje z uznanym na świecie producentem urządzeń Vitalograph, spełniającym złote, światowe standardy spirometryczne, jak również z firmą PARI - specjalistą w efektywnej inhalacji.
 Placówki, które nie będą miały szczęścia w losowaniu nagrody, mogą skorzystać z 10% rabatu na wszystkie urządzenia i akcesoria przydatne przy badaniach spirometrycznych w sklepie internetowym www.hornwellness.pl.

Aby otrzymać taki rabat, należy zarejestrować się w sklepie internetowym oraz zapisać na newsletter do tematycznej grup o nazwie „II Polski Dzień Spirometrii”. Rabat można będzie wykorzystać do 30 września 2013 roku. 

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki. Polityka prywatności