II EDYCJA „DUM SPIRO SPERO”. WYŚLIJ PRACĘ NA KONKURS!

  • 1tlo

Zapraszamy lekarzy i naukowców! II edycja konkursu „Dum spiro spero” na najlepsze prace naukowe dotyczące wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie, opublikowane w 2016 r. w czasopismach zagranicznych i krajowych. Na laureatów czekają nagrody finansowe oraz statuetki. Prace należy nadsyłać do 31 stycznia 2017 r. Wręczenie nagród nastąpi podczas VII konferencji naukowej „Dum Spiro Spero”, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. w WIM w Warszawie.

Jesteś lekarzem, inżynierem, ekspertem z zakresu ochrony środowiska lub inną osobą zajmującą się problematyką zanieczyszczeń powietrza? Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs „Dum spiro spero” o nagrodę Wojskowego Instytutu Medycznego i Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP, na najlepsze prace naukowe dotyczące wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie opublikowane w 2016 roku w czasopismach zagranicznych i krajowych.

Polecamy kanał WIM na You Tube, w którym znajdują się pełne wykłady z konferencji naukowych „Dum spiro, spero” im. gen. bryg. dr. hab. n. med. Wojciecha Lubińskiego, w 2013, 2014 i 2015 r.

NAGRODY?

Laureaci zostaną uhonorowani nagrodami finansowymi oraz okolicznościowymi statuetkami. Dodatkowym bonusem będzie zaproszenie do wykładu na temat stanowiący treść nagrodzonej publikacji podczas VII konferencji naukowej „Dum spiro spero” w kwietniu 2017 r. w Wojskowym Instytucie Medycznym (to nagroda istotna dla pracowników naukowych zainteresowanych rozwojem naukowym).

ORGANIZATORZY?

Wojskowy Instytut Medyczny i Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP od 2010 r. organizują konferencję naukową „Dum spiro spero” poświęconą pamięci gen. bryg. dr. hab. n. med. Wojciecha Lubińskiego, lekarza Prezydenta RP, który towarzyszył Lechowi Kaczyńskiemu w drodze na uroczystości 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Od 2016 r. częścią konferencji jest konkurs na prace naukowe „Dum spiro spero” na temat wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie.

KIEDY FINAŁ?

Zgłoszenia do Konkursu należy zgłaszać: pocztą w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia (data stempla pocztowego) wraz z jedną kserokopią (wersja drukowana) na adres Wojskowego Instytutu Medycznego (04–141 Warszawa, ul. Szaserów 128 z dopiskiem Konkurs „Dum spiro, spero”) lub drogą elektroniczną w formie pliku pdf w nieprzekraczalnym terminie do godziny 23.59 w dniu 31 stycznia na następujący adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wręczenie nagród nastąpi podczas VII konferencji naukowej „Dum Spiro Spero”, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. w WIM w Warszawie.Wręczenie nagród nastąpi podczas VII konferencji naukowej „Dum Spiro Spero”, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. w WIM w Warszawie.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki. Polityka prywatności